Anneta ÜKSAle

Üliõpilaskonna Sihtasutus on mittetulunduslik, iseseisev, vabatahtlikest koosnev tudengiorganisatsioon, mis on OLE ROHKEM. tegevuste eestvedaja.

Miks annetada: 

Meie tegevused täpsemalt

OLE ROHKEM. Võrgustik – Ühendame Tartu tudengiorganisatsioonid, korraldame ümarlaudasid, kevadpäevasid ja aastakonverentsi, et tuua kokku erinevad tudengiorganisatsioonid ning edendada koostöö.

Arenguprogramm – Toetame OLE ROHKEM. Võrgustikuga liitunud tudengiorganisatsioonide arengut viies läbi arenguprogrammi. Korraldame koolitusi, et harida tudengeid erinevates valdkondades.

OLE ROHKEM. Auhinnad – Tunnustame tegusaid tudengiorganisatsioone ja tudengeid tubli töö eest ning arendava keskkonna loomise eest.

Üldkulud – Selleks, et saaksime kuskil koos käia üürime kontorit. Lisaks investeerime ka kommunikatsiooni, et Võrgustiku tegevused jõuaksid võimalikult paljude inimesteni.

Personal – Arendame oma liikmeid ning loome õhkkonna, mis julgustab tegutsema. Tihe tiimitöö ja motiveeritud liikmed on organisatsiooni tegevuse alus.

Aitäh, et toetad tudengiorganisatsioonide arenemist!

Annetamine:

Annetuse tegemiseks või püsiannetuse vormistamiseks saate kasutada siinseid pangalinke ning netipangas täpsustada detaile.

Saaja nimi: Üliõpilaskonna Sihtasutus
Saaja konto: EE062200221016858737 (Swedbank)
Registrikood: 90002008
Selgitus: ÜKSA (püsi)annetus, Sinu e-mail

ÜKSA on kantud valitsuse poolt tulumaksusoodustusega ühenduste nimekirja. See tähendab, et eraisik saab oma maksustatavatest tuludest pärast teisi mahaarvamisi annetatud summa maha arvata ning juriidilisel isikul ei teki annetades lisakulusid.

Üliõpilaskonna Sihtasutus on liitunud annetuste kogumise hea tavaga – oleme hea annetuste koguja.

ÜKSA